HST Uksed

header-image: 
body-second-col: 
image-second: 
body-second: 

HST tüüpi uks sobib hästi kuni 6 m laiuste läbipääsetavate avade täiteks. See on mugav lahendus, kuna sellel on suured klaaspaketid, mis paistavad minimaalselt silma, tuues võimalikult palju vaadet tuppa. Kuullaagrid muudavad liikuva uksepoole libisemise kergeks. Fikseeritud ja liikuv uksepool on eraldi paigaldatud kahele tasandile. Silmapaistev disain sobib suurtele avadele.

body-middle: 
body-third-col: 
body-title: 
Skeem A
image-third: 
body-third: 

Uks koosneb kahest suurest osast, millest üks on fikseeritud ning teine osa on avatav ning seda saab liigutada fikseeritud klaaspaketiga paraleelselt.

body-title: 
Skeem C
image-third: 
body-third: 

Uks koosneb neljast osast millest kaks on fikseeritud ning kaks on avatavad. Kahte keskmist osa saab liigutada mõlemas ääres oleva fikseeritud osaga paraleelsesse asendisse.

body-title: 
Skeem G
image-third: 
body-third: 

Uks koosneb kolmest osast millest kaks on fikseeritud ning üks on avatavad. Keskmist osa saab liigutada ühel pool ääres oleva fikseeritud osaga paraleelsesse asendisse.

body-title: 
Skeem H
image-third: 
body-third: 

Uks koosneb kolmest liikuvast osast. Kahte äärmist osa saab liigutada keskele kokku ning kesmist osa saab liigutada ühele poole seina vastu.

body-title: 
Skeem K
image-third: 
body-third: 

Uks koosneb kolmest osast millest kesmine on fikseeritud ning kaks äärmist osa on avatavad. Kahte äärmist osa saab liigutada keskel oleva fikseeritud osa taha kokku.

Arutech - HST Video

button-area: