Lükanduksed, Voldikuksed

Liuguksed HST

HST lükanduks

HST tüüpi uks sobib hästi kuni 6 m laiuste läbipääsetavate avade täiteks. See on mugav lahendus, kuna sellel on suured klaaspaketid, mis paistavad minimaalselt silma, tuues võimalikult palju vaadet tuppa. Kuullaagrid muudavad liikuva uksepoole libisemise kergeks. Fikseeritud ja liikuv uksepool on eraldi paigaldatud kahele tasandile. Silmapaistev disain sobib suurtele avadele.

Maksimaalne suurus = 6000 mm
Liuguksed PSK

PSK paralleelselt kallutatav lükanduks

Paralleelsete paneelidega, kallutatav lükanduks võimaldab kallutada liikuvat uksepaneeli, samamoodi nagu akent tuulutusasendisse ning ukse täielikuks avamiseks, lükata seda kõrvale. Selline variant sobib tavaliselt väiksematele avaustele, mis ei ületa 3,3 meetrit.

Maksimaalne suurus = 3300 mm
Liuguksed  FS

FS Folding lükanduks

Ukse tüüp FS sobib väga hästi nii väikeste, kui ka suurte avauste maksimaalseks avamiseks, kuna selle lülid saab ukse äärtesse kokku voltida, kus nad kasutavad minimaalselt ruumi. FS tüüpi uksi saab teha erinevate avamismeetoditega, mis sobib just Teie vajadustele.

Maksimaalne suurus = 4200 mm


Liuguksed  smoovio

Smoovio Lükandsüsteem

Gealan-smoovio on välja töötatud paralleelne lükandsüsteem – alternatiiv paralleellükandsüsteemile (HST) ja kokkuklapitavale (PSK) süsteemile.

Maksimaalne suurus = 4000 mm
Liuguksed  SF

SF lükanduks

Lükanduks - mobiilsete osadega (SF). Lengid liigutatavad paremale või vasakule, mis võimaldab erinevaid avanemisi. Raami profiili laius on 74 mm, kuid lengid on õhemad.

Maksimaalne suurus = 3300 mm
button-area: