Plastik PVC aknad

plast aknad profiil   S8000

Gealan S8000

Energoefektiivne aken

Seda süsteemi peetakse teiste seas klassikaliseks. Süsteemi S8000 kaunid profiilid on selgelt klassikaliste vormide ja pehmete kontuuridega. Tänu profiili paigalduslaiusele, 74 mm, sobib see süsteem kokku muude tugevate konstruktsiooniga ehitusdetailide iseloomulike mõõtmetega. Kuuekambrilise profiiliga süsteem S 8000 IQ aitab tõsta aknaraamide soojust isoleerivaid omadusi.

Uf ≈ 1,3 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,79 W/m2K
plast aknad profiil  S9000

Gealan S9000

Premium

Arutech Parimad Aknad rakendab nüüd akende tootmisel süsteemi GEALAN S9000. Sellel, kaasaja kõige soojemal, süsteemil (profiili U-väärtusega 0,92 W/m2K) on mitmeid eeliseid ja hea hind.

Uf ≈ 0,92 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,73 W/m2K
plast aknad profiil lumaxx

Gealan Lumaxx

Premium ja rohkem valgust

Tänapäeva arhitektuuri eripäraks on suured aknad, mis toovad ruumidesse rohkem valgust ja avatavust. Ka vanaaegsete akende rekonstrueerimisel on nõutud kitsaid raame, kuna viimased suudavad jäljendada vanaaegsete akende raamide kitsamat palet. Süsteem GEALAN S9000 lubab paigaldada aknaid tunduvalt kitsama nähtava raamiga, tänu millele on klaasipind võrreldes standartsete akendega kuni 25% suurem.

Uf ≈ 1,2 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,77 W/m2K
plast aknad profiil kubus

Gealan Kubus

Premium +

Süsteem GEALAN-KUBUS® avab PVC akendele arhitektuuris kasutamiseks täiesti uued disainisuunad. Tänu suurte mõõtmetega klaaspindadele tekib rohkem valgust ja avatud ruumi, mis annavad uue tegevusvabaduse. Tänu täielikult varjatud aknatiivale kaob piir ruumi interjööri sisemise poole ja aknavaate vahel. Tänu ühisele tasapinnale raami ja aknatiiva vahel luuakse üldine harmooniline vormide terviklikkuse ja kindlapiirilisuse mulje.

Uf ≈ 0,88 W/m2K
Ug ≈ 0,5 W/m2K
Uw ≈ 0,68 W/m2K
plast aknad profiil sf

SF

Lükandaknad

Rohkem valgust, rohkem õhku, rohkem ruumi. See loosung kehtib samuti lükandakendele. Nede akende raamid ei jää teile kunagi ette ja võite lükata kõrvale kergelt ja turvaliselt, isegi siis kui on tegemist suure aknaga. Täiesti uudne lükand süsteem loodi Lõuna-Euroopa turgude jaoks, profiili paksus 74mm. Uuel lükandsüsteemil on täielik kokkusobivus eelnevate 74mm paksuse profiil süsteemidega, tänu identsele lengi baas geomeetriale.

Uf ≈ 2,2 W/m2K
Ug ≈ 1,1 W/m2K
Uw ≈ 1,6 W/m2K
plast aknad profiil nordline

Nordline, Skandinaavia stiilis aknaid

Skandinaavia aknad

Lisaks Euroopa stiilis akendele, mille soojusjuhitavus koefitsient on kuni Uw=0,77W/m2K, võib firma toota Skandinaavia stiilis aknaid, mille soojusjuhitavus koefitsient on kuni 0,9.
Saadaval on 6 erineva avamisvõimalusega akent.

Uf ≈ 1,5 W/m2K
Ug ≈ 0,6 W/m2K
Uw ≈ 1,2 W/m2K
Kuidas valida profiili?

Pöörake tähelepanu koefitsendile.

  • Uf-on lengi ja raami soojusjuhtivuse koefitsent
  • Ug- on klaaspaketti soojusjuhtivuse koefitsent
  • Uw-on valmiselemendi, nt. akna, soojusjuhtivuse koefitsent. Akna koefitsendi võrdluseks võetakse näiteks aken, mõõtudega 1230mm x 1480mm. Mida väiksem on U-arv, seda soojem on aken.

Erinevate mõõtudega ja konfiguratsioonidega akendel on erinev U-arv, mis on nähtav meie poolt koostatud hinnapakkumises iga elemendi juures.

button-area: