Gealan Lumaxx

header-image: 
body-second-col: 
image-second: 
body-second: 
25% rohkem klaasipinda

Tänapäeva arhitektuuri eripäraks on suured aknad, mis toovad ruumidesse rohkem valgust ja avatavust. Ka vanaaegsete akende rekonstrueerimisel on nõutud kitsaid raame, kuna viimased suudavad jäljendada vanaaegsete akende raamide kitsamat palet. Süsteem GEALAN S9000 lubab paigaldada aknaid tunduvalt kitsama nähtava raamiga, tänu millele on klaasipind võrreldes standartsete akendega kuni 25% suurem.

image-second: 
body-second: 
Võimalikult kitsas vahepost

Otsene võrdlus näitab, et süsteemil GEALAN-LUMAXX on tuntavalt kitsamad raamid kui kõikidel teistel eelnevatel konstruktsioonidel. Teistes süsteemides pimepostiga konstruktsioonidel olid pimeposti laiused 150mm ja rohkemgi. Koledad massiivsed postid rikkusid akna siluetti ja ruumi sattus vähem valgust. Tänu uuele süsteemile õnnestub luua igati elegantsemaid akna- ja uksekonstruktsioone, jättes alles olemasoleva mugavuse ja turvalisuse.

body-title: 
Optimeeritud geomeetria
body-second: 

Töötades välja süsteemi GEALAN-LUMAXX optimeeriti ka tema profiile. Profiili kõrguse viisid insenärid miinimumini, kuid jälgisid, et sel juhul ei kannataks soojusjuhtivus, jäikus ega ka sulustussüsteem. Pimeposti sümmeetriline vorm lubab viimast akendes aina rohkemates kohtades kasutada.

Optimeeritud geomeetria
body-title: 
Ilma kompromissideta
body-second: 

Vaatamata akna elagantsusele pole muutunud raami ja pimeposti staatika. Mõlemates profiilides kasutatakse armatuuri, mis tänu oma omadustele lubab valmistada valgeid elemente kõrgusteni kuni 2.30m ja värvilisi elemente kuni 2.20m. Kasutades koos GEALAN-LUMAXX süsteemiga spetsiaalset klaaspakettide liimimise süsteemi STV®, on võimalik valmistada valgeid element kõrgusega kuni 2,5m ja värvilisi kuni 2,40m.

body-title: 
GEALAN S9000 süsteemiplatvorm
body-second: 

Tänu profiilisüsteemile S9000 saate kaasaegse laia süsteemi, mille paigalduslaius on 82,5 mm. Peale oma elegantsele välimuse, saab antud süsteemis teha erinevaid aknatüüpe, aga ka nii välis- kui ka liuguksi. Lähtudes sellest, pakume süsteemi S9000 platvormi, mis sobib erinevateks avatäideteks erinevates aritektuuride stiilides ja elamutüüpides.

body-thermal-col: 
body-theral-value: 
thermal-value-uf: 
Uf ≈ 1,2 W/m2K
thermal-value-ug: 
Ug ≈ 0,5 W/m2K
thermal-value-uw: 
Uw ≈ 0,77 W/m2K
body-thermal-text: 
  • Kahekordne klaaspakett laiusega 24 mm: 2k4-16-4LowE+ arg - Ug - 1,1 W/m2K, valmis akna soojapidavus on Uw=1,3 W/m2K
  • Kolmekordne klaaspakett laiusega 44 mm: 3k4LowE-16TGU-4-16TGU-4LowE+arg - Ug - 0,6 W/m2K, valmis akna soojapidavus on Uw=0,84 W/m2K
  • Kolmekordne klaaspakett plastik-siseliistuga, laiusega 52 mm: 3k4LowE-20TGU-4-20TGU-4LowE+argon - Ug - 0,5 W/m2K, valmis akna soojapidavus on Uw=0,77 W/m2K
button-area: